Od 31 VII 2022 do 07 VIII 2022

31.VII  18 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 I intencja - Za parafian.

II intencja - Za+ Mirosławę Mitrenga od sąsiadów, znajomych i przyjaciół.

11.15  Za ++ parafian.

Kolekta : na potrzeby parafii.

01.VIII PONIEDZIAŁEK Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguriego bpa i dK

17.00 Za+ ojca Romana Wicik w setną rocznicę urodzin, mamę Brygide ich rodziców i rodzeństwo oraz za++ z rodzin Nieradzik, Winkowski, Tomala, Seget i dusze opuszczone.

02.VIII  WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za parafian.

03.VIII ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za++ Henryka Krawczyk w kolejną rocznicę śmierci, Grzegorza Martę ++ synów Jana, Maksymiliana  Czogiel++ Władysława, Różę Putowski+ Helenę Gajdzik i pokrewieństwo.

04.VII CZWARTEK Wspomnienie św. Jana Marii Vianney`a, prezb.

8.00  Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji kapłanów o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

05.VIII PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli i ich rodzin.

06.VIII SOBOTA Święto Przemienienia Pańskiego

7.15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

8.00 W intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu N.M.P., za członków Żywego Różnica naszej parafii.

07.VIII  18 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za+ Józefa Staroń w 10-tą rocznicę śmierci++ z rodziny Staroń, dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15  Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej i św. Antoniego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Agnieszki Szlęzak z okazji 90-tych urodzin oraz dla Lucyny i Janusza Wójcik z okazji 40-tej rocznicy ślubu i Bożą opiekę dla całej rodziny TD.

Kolekta : na Wydział Teologiczny.